• OSK_7165
  • OSK_7194
  • OSK_7239
  • OSK_7277
  • responsive slider jquery
  • OSK_7450
OSK_71651 OSK_71942 OSK_72393 OSK_72774 OSK_74255 OSK_74506
jquery gallery by WOWSlider.com v8.0

IMG 0002

Bivši igrač Vojvodine, Marko Zoćević, novo je pojačanje Mladosti. Dvadesettrogodišnji centralni vezni igrač, potpisao je ugovor na dve godine sa plavo-belima. Tom prilikom nije krio zadovoljstvo zbog dolaska u naš klub:

  • Veoma sam zadovoljan što sam prešao u klub kakav je Mladost. Iza mene je šest meseci provedenih u Vojvodini, a za klub i grad Novi Sad, vezuju me lepe uspomene. Još jednom ponavljam da sam srećan što sam član Mladosti i nadam se da ću svojim igrama, trudom i zalaganjem, pomoći klubu u ostvarenju ciljeva. Očekujem da ću opravdati poverenje čelnika kluba i da ćemo i klub i ja, imati uspešno proleće. Pakujem kofere i odmah krećem na Ohrid, gde ću se pridružiti ekipi na pripremama.

Marko Zoćević je ponikao u čačanskom Borcu, a kao junior bio je jedan od najtalentovanijih fudbalera u Srbiji. Očekujemo da će sav svoj raskošni talenat pokazati u našem klubu.

Pročitano 1823 puta
Ocenite ovaj članak
(3 glasova)

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.