Strelci: Pavlović u 51` za Mladost, a Čolović u 29`(P) za Proleter

Žuti kartoni: Milošević I, Stojanović, Andrić (Mladost), Balabanović, Pejić (Proleter)

Crveni kartoni: Jovanović L(Mladost), Radinović(Proleter)

Mladost: Rosić, Andrić, Milošević I, Milošević B, Leković,  Sekulić, Stojanović(od 46`Obrovac), Radivojević, Pavlović, Jovanović L i Odita(od 79`Suraka).

Proleter: Petrić, Pejić, Andrejević, Leandro, Marjanović(od 90’Jablan), Balabanović, Jovanović, Čolović, Radinović, Stamenić(od 52’Novaković) i Mirosavljev.

Fudbaleri Mladosti i Proletera odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici trećeg kola Linglong Tire Super ligi Srbije. Meč odigran u Užicu bio je veoma neizvestan, a pored fudbalskih majstorija, publika na stadionu mogla je da vidi i dva crvena kartona i jedan jedanaesterac. U timu Gorana Stanića svoj debi na ovoj utakmici zabeležila su i dva nova igrača Mladosti, Danilo Sekulić i Zakaria Suraka. Gosti su ostali sa igračem manje u 25. minutu, a četiri minuta kasnije, došli su u vođstvo preko Čolovića, koji je bio uspešan izvođač penala. Mladost je posle odlične akcije, do izjednačenja došla u 51.minutu. Andrić je prošao po desnoj strani i proigrao Lazara Jovanovića, koji na petercu pronalazi Pavlovića, a ovaj preciznim udarcem u punom trku, pogađa rašlje Petrića. Kada su navijači plavo-belih očekivali potpuni preokret, crveni karton dobio je Lazar Jovanović, čime je značajno ublažena oštrina napada tima iz Lučana, pa je utakmica završena bez pobednika.