Sudija: Anđelovski Novica

Žuti kartoni: Ilić, Nikolić (Rad)

Rad: Marković, Nikolić, Perendija, Kasalica, Stjepanović, Petrović, Milošević Br, Busnić, Trifunović V(od 72' Živković), Bjedov i Ilić(od 57' Šaka).

Mladost: Zečević, Andrić, SinđIć, Šatara, Leković, Milošević Bo, Sekulić, Pavlović, Radivojević(od 90' Stojanović), Jovanović(od 72' Eliomar) i Tanko(od 83' Odita).

Fudbaleri Mladosti odigrali su bez pobednika i bez golova utakmicu 15.kola Linglong Tire Super lige Srbije, na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Rada. Veoma tvrda i borbena utakmica, koja je odigrana po vetrovitom vremenu, završena je rezultatom 0:0. Ni na ovom meču plavo-beli nisu nastupili kompletni, jer je iz tima zbog povrede izostao kapiten Ivan Milošević. Najozbiljniju priliku za Mladost u prvom delu igre u 41.minutu imao je Pavlović, čiji je udarac glavom sa ivice peterca završio pored gola. Sa druge strane domaći su pripretili preko Kasalice, ali je njegov udarac zaustacio golman Zečević. I u drugom delu igre u 71.minutu Zečević je izašao kao pobednik iz duela sa Kasalicom kada mu je odbranio udarac sa deset metara. Na samom kraju utakmice, posle velike gužve u šesnaestercu domaćih, Eliomar se našao neometan iskosa sa desne strane u blizini roga peterca, ali je njegov udarac završio preko gola. U narednom 16.kolu Linglong Tire Super lige Srbije, fudbaleri Mladosti gostuju ekipi Radnika iz Surdulice.