Strelac: Predrag Pavlović u 72. Minute

Žuti kartoni: Leandro, Mirosavljev (Proleter), Leković, Sinđić, Andrić, Bojović (Mladost)

Proleter: Petrić, Balabanović (od 78’ Rušević), Mirosavljev, ČolovićMarjanović (od 73’ Šćepanović), Leandro Jovanović B (od 63’ Pejić),  Andrejević,  TanasinBabić i Jovanović.

Mladost: ZečevićAndrić, Milošević I (od 16‘ Mićević), Šatara, Leković, SinđićPavlović, Radivojević (od 90’ Stojanović), JovanovićOdita i Suraka (od 69’ Bojović).

Fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Proletera u Novom Sadu minimalnim rezultatom 0:1. Strelac jedinog gola na utakmici bio je Predrag Pavlović u 72. minutu iz jedanaesterca. Ekipa Gorana Stanića odigra je veoma odgovorno i disciplinovano i tako nastavila sjajan niz rezultata na gostovanjima u Linglong Tire Super ligi Srbije, gde je na poslednjih 5 utakmica ostvarila četiri pobede i jedan nerešen rezultat. Takođe, raduje podatak da na tih pet navedenih mečeva Mladost nije primila niti jedan pogodak. Na ovoj utakmici, zbog kartona, u timu nije bilo bilo Bogdana Miloševića, čije je mesto zadnjeg veznog igrača na ovom meču zauzeo Uroš Sinđić. Povratnik u tim posle oporavka od povrede, kapiten Ivan Milošević, ponovo se povredio u 15. minutu ovog meča, pa je na njegovoj poziciju zaigrao rezervista Mićević. Posle prvog poluvremena koje je završeno bez golova, plavo-beli su došli do vođstva u 72. minutu. Leandro je u svom kaznenom prostoru nepropisno zaustavio Radivojevića, a sudija opravdano dosudio najstrožu kaznu. Predrag Pavlović je bio siguran i doveo svoj tim u prednost, koja je ostala do kraja utakmice. Kompletan tim zaslužuje pohvale za igru na ovom meču, kako napad, tak i odbrana na čelu sa golmanom Zečevićem, koja je osujetila sve napade protivnika. U narednom kolu Mladost na svom terenu dočekuje ekipu Crvene zvezde.