Strelac: Ben u 63. minutu

Žuti kartoni: Stojanović, Pavlović (Mladost), Vukanović (Crvena zvezda)

Mladost: Zečević, Milošević B, Šatara, Mićević, Andrić, Pavlović, Stojanović, Radivojević (od 87’ Eliomar), Jovanović, Odita (od 70’ Tanko) i Bojović.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Degenek, Pankov, Rodić (od 87’ Milunović), Petrović, Ivanić (od 70’ Jovančić), Garsija (od 66’ Vukanović), Marin, Ben i Tomane.

Fudbaleri Mladosti poraženi su na svom terenu minimalnim rezultatom 0:1, od ekipe Crvene zvezde u okviru 19.kola Linglong Tire Super lige Srbije. Borben i neizvestan meč odigran je po veoma hladnom vremenu, a strelac jedinog gola bio je Ben u 63.minutu. Plavo-beli ni na vovom meču nisu mogli da računaju na nekoliko standardnih igrača, zbog povreda izostali su kapiten Ivan Milošević i Pešić, dok je Leković ovaj meč propustio zbog kartona. Odsustvo standardnih odbrambenih igrača primorao je Gorana Stanića da promeni uobičajeni izgled zadnje linije svoga tima, ali bez obzira na to, svi igrači su pružili dobru partiju. Posebno treba pohvaliti mladog Mićevića, koji je odigrao hrabro i bez straha na mestu štopera. Veći deo prvog poluvremena protekao je u dinamičnoj igri, gde su se ekipe smenjivale u prilikama i poluprilikama. Domaći su najozbiljnije pripretili preko Stojanovića i Jovanovića, dok najbolje prilike za gose nisu iskoristili Garsija i Ivanić. Drugi deo igre počeo je dobrom prilikom Degeneka, da bi se samo nekoliko minuta kasnije u sličnoj situaciji pred Borjanom našao Bogdan Milošević, ali u oba slučaja nije bilo dovoljno koncentracije kod završnog udarca. Ključni detalj na utakmici dogodio se u 63. minutu, kada je i postignut jedini pogodak. Na svojoj polovini terena loptu je prihvatio Petrović i dubinskim pasom pronašao Marina, a ovaj odmah u šesnaestercu uposlio Bena, koji sebi pravi prostor i preciznim udarcem postiže pogodak. Do kraja utakmice bila je po jedna izgledna situacija na obe strane, ali se nisu završile šutom, pa je meč okončan minimalnom pobedom gostiju.