Strelci: Vitorović u 86` za Spartak ŽK , a Jojić u 78` za Mladost

Žuti kartoni: Bogićević, Abraham (Spartak ŽK), Gordić, Ješić, Leković, Vesnić, Dunđerski (Mladost)

Spartak ŽK: Manojlović, Tanasin, Bogićević, Baksevanos, Vitorović, Tumbasović, Đurasović (od 80` Stanić), Bijelović (od 80` Todoroski), Shimura (od 78` Moris), Srećković i Hrstić.

Mladost: Samčović, Ćirković, Milošević, Vesnić, Leković, Ješić, Gordić, Radivojević, Dunđerski, Mirić i Jojić (od 90` Udovičić).

Fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 1:1 protiv Spartaka u Subotici u utakmici 16. kola Mozzart Bet Super lige Srbije. U veoma teškom i neizvesnom duelu, koji je nosio veliki ulog, oba gola pala su u samoj završnici. Najpre su plavo-beli poveli golom Jojića, da bi domaći tim stigao do izjednačenja preko Vitorovića. Iako značajno oslabljena na ovom meču, Mladost je osvojila veoma važan bod i izjednačila se u međusobnom skoru sa ekipom Spartaka, jer je identičnim rezultatom završen meč 1. kola u Lučanima. Mladost je došla u vođstvo u 78. minutu. Mirić je prihvatio loptu na protivničkoj polovini i poveo je na levu stranu i proigrao Lekovića koji u punom trku sa ivice kaznenog prostora centrira na peterac, gde Jojić između Vitorvića i Baksevanosa, maestralno glavom postiže pogodak. Spartak je stigao do izjednačenja osam minuta kasnije. Posle kornera sa desne strane, Bogićević je uputio udarac glavom iz neposredne blizine, a Samčović refleksno, za kratko odbio loptu na koju natrčava Vitorović i šalje je u mrežu.