Rados Milovanović - slajd.787

Sremčević reprezentacija

Kadetska selekcija Srbije, igrači rođeni 2006. godine i mlađi, uspešno je prebrodila prvi krug kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Kvalifikacioni turnir je održan na Kipru, a pored našeg tima i selekcije domaćina, treći učesnik bio je Gibraltar. Reprezentacija koju sa klupe predvodi Aleksandar Luković, ostvarila je maksimalan učinak, pošto je trijumfovala na oba meča. Protiv Gibraltara (12:0) i Kipra (3:1).

Član našeg kluba, centarfor, Uroš Sremčević, dao je značajan doprinos ovom rezultatu. Pored odlične igre, na utakmici protiv Gibraltara, za svega trinaest minuta, u periodu od 79. do 90+2, postigao je čak četiri pogotka.

         Uroš Sremčević je svojim dosadašnjim igrama u klubu i reprezentaciji u potpunosti opravdao očekivanja i potvrdio da njegov veliki talenat predstavlja svetlu budućnost, ne samo našeg kluba, već i srpskog fudbala.

Pročitano 485 puta
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Poslednji put izmenjeno sreda, 16 novembar 2022 08:44

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.