Strelci: Radivojević u 22` za Mladost, a Bjedov u 89` za Rad

Žuti kartoni: Radivojević, Pejović, Milošević B(Mladost), a Marinković, Petrović, Perendija, Denić, Stevanović(Rad)

Crveni karton: Mladenović u 90`- drugi žuti

Mladost: Rosić, Milošević B,  Milošević I, Šatara, Pešić, Pejović(od 69`Trifunović), Tumbasević, Pavlović, Jovanović P(od 85`Andrić), Radivojević i Jovanović  L(od 90`Odita).

Rad: Stevanović, Ignjatijević(od 46`Šipčić), Perendija, Ljubinković, Volkov, Birmančević(od 72`Ajković), Marinković(od 59`Mladenović), Petrović, Lutovac, Denić i Bjedov.

U utakmici 31.kola Super lige Srbije-plej aut grupa,  fudbaleri Mladosti i Rada odigrali su u Lučanima nerešeno 1:1. Bio je to duel u kome su oba tima želela pobedu, domaćin kako bi bio siguran u borbi za opstanak, a gost za beg iz zone ispadanja. Strelac gola za domaće polovinom prvog dela igre bio je Radivojević, koji je početkom drugog poluvremena promašio jedanaesterac, dok je Bjedov golom na kraju utakmice doneo bod svome timu.

Utakmica je počela malom svečanošću. Udruženje sportskih novinara Moravičkog okruga, proglasilo je FK Mladost za najbolji sportski kolektiv u 2017.godini, pa je pre prvog zvižduka, kapitenu Ivanu Miloševiću, priznanje uručio profesor Aleksandar Stefanović, predsednik Udruženja.

Sam početak utakmice pripao je gostima koji su pretili šutevima ka golu Rosića. Potom Mladost preuzima terensku inicijativu i u 22.minutu dolazi u vođstvo. Pavlović je izveo korner sa desne strane, Bogdan Milošević je pokušao glavom ali neprecizno, a ta lopta dolazi do Radivojevića, koji zahvata volej iskosa sa leve strane i postiže pogodak. Do kraja poluvremena plavo-beli su imali još nekoliko izglednih prilika, ali je Stevanović bio na visini zadatka.

Na početku drugog poluvremena Mladost je imala priliku da udvostruči svoje vođstvo. Radivojević je pokušao da nadmudri odbranu protivnika, a Petrović je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, posle čega sudija dosuđuje najstrožu kaznu. Strelac prvog gola za domaće, ovoga puta nije bio precizan, jer je njegov udarac sa jedanaest metara pogodio levu stativu i završio u gol-autu. Ovaj detalj malo je poremetio domaći tim, koji je za svoje promašaje na ovoj utakmici kažnjen u 89.minutu, kada je Bjedov postigao evrogol i tako doneo bod svojoj ekipi.

Plavo-beli nemaju previše vremena za tugovanje zbog ispuštene pobede, jer ih već u sredu 18.aprila, očekuje prva utakmica polufinala nacionalnog Kup-a, u Šapcu protiv ekipe Mačve.