• OSK_7165
  • OSK_7194
  • OSK_7239
  • OSK_7277
  • responsive slider jquery
  • OSK_7450
OSK_71651 OSK_71942 OSK_72393 OSK_72774 OSK_74255 OSK_74506
jquery gallery by WOWSlider.com v8.0

Kup 1

            Povodom dešavanja vezanih za odigravanje finalne utakmice Kupa Srbije, Upravni odbor našeg kluba izdao je saopštenje koje prenosimo u celosti:

            Povodom dešavanja vezanih za odigravanje finalne utakmice Kupa Srbije u Surdulici, Upravni odbor FK Mladost nakon održane hitne sednice, izdaje sledeće saopštenje.

    Imajući u vidu da je naš rival u finalu Kupa Srbije uputio zahtev Fudbalskom savezu Srbije za promenu mesta odigravanja utakmice, zahtevamo i nadamo se da FSS, kao jedna ozbiljna kuća, koja nas sve vodi, neće podleći pritisku našeg rivala.

    Smatramo da je neozbiljno menjati mesto odigravanja finalne utakmice koje je već ranije određeno. Naš klub već je rezervisao, hotele i prevoz, za igrače i navijače i uveliko radimo na tome. Takođe, podržavamo to što je FSS zakazao finale van Beograda i što je baš Surdulica domaćin finalne utakmice. Ceo ovaj fudbalski region, kome pripada i grad Surdulica, a na kraju i FK Radnik i ljudi koji ga vode, apsolutno to zaslužuju. Protekli niz godina znamo da je dosta uloženo u taj klub, u igrački kadar, a posebno u infrastrukturu. Takođe, znamo da je u tom regionu jedna objektivna i fudbalski pismena publika, koja će znati da nagradi i podrži dobar fudbal.

    Promena mesta odigravanja finalne utakmice nema smisla, posebno ako se uzme u obzir da se ljudi iz Surdulice već mesec dana bave njenom organizacijom i pripremom, ulažu u stadion, menjaju travu, sređuju svlačionice, postavljaju novi semafor. Smatramo da bi zbog svega napred navedenog, u najmanju ruku bilo neumesno zbog FK Radnik, Surdulice i celog regiona, menjati domaćina finalne utakmice.

    FK Mladost u potpunosti podržava odluku FSS da se finalna utakmica Kupa Srbije odigra na stadionu u Surdulici i nadamo se da će na toj odluci i ostati.

U Lučanima,
11.05.2018.godine                                                                                                                   UO FK MLADOST LUČANI

Pročitano 709 puta
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.