Strelci: Petrović u 43`, Čumić u 53` za Radniki, Radivojević u 55`, Pavlović u 74` za Mladost

Žuti kartoni: Grbić, Haskić (Radnički), Leković (Mladost)

Radničкi: Ristić, Todorovski, Đorđević, Pankov, Crnomarković, Bondarenko, Noma, Petrović (od 60` Ranđelović), Čumić (od 67` Aleksandar Jovanović), Grbić (od 69` Aleksa Jovanović) i Haskić.

Mladost: Rosić, Andrić (od 13` Jovanović P), Milošević, Šatara, Leković, Ristić (od 84` Mićević), Pejović, Tumbasević, Radivojević, Jovanović L (od 56` Pavlović) i Tešić.

Fudbaleri Mladosti i Radničkog odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici poslednjeg 37. kola Superlige Srbije koja je odigrana u Nišu. Na meču u koji su oba tima ušla bez rezultatskog imperativa, viđena su četiri gola, kao i dosta lepih akcija. Radnički je poveo u 43. minutu evrogolom Petrovića, sa 20 metara udaljenosti. Domaći tim udvostručio je vođstvo u 53. minutu, kada je posle odbrane Rosića, na odbijenu loptu natrčao Čumić i poslao je u mrežu. Samo dva minuta kasnije Mladost postiže svoj porvi pogodak na utakmici. Posle duže akcije plavo-belih, Pejović pronalazi Tešića koji sa peterca šalje povratni pas za Radiuvojevića, a on preciznim udarcem postiže pogodak. U 74. minutu Mladost je poravnala rezultat. Iskosa sa leve strane, u visini šesnaesterca, kombinovali su Ristić i Pejović, a onda je usledio precizan centaršut u kazneni prostor, gde je na pravom mestu bio Pavlović za konačnih 2:2.

Mladost je ovu sezonu Super lige Srbije završila na petom mestu na tabeli, što je veoma dobar rezultat. Takođe, pored dobre igre u prvenstvu, uspešnu sezonu plavo-beli potvrdili su i igrama u Kupu Srbije gde su stigli do polufinala.