Strelci: Bojović u 31’ Pavlović u 58’ i Eliomar u 72’ za Mladost, a Dolmagić u 11’, Mrkaić u 66’. i Jevremović u 81’ za Javor Matis

Žuti karton: Jevremović (Javor Matis)

Mladost: Živković, Andrić, Šatara, Milošević I, Leković, Milošević B, Pavlović, Eliomar (od 87’ Odita), Jovanović (0d 70’ Sekulić), Radivojević i Bojović.

Javor Matis: Lazović, Đerić (od 85’ Pavišić), Jevremović (od 90’ Cuckić), Kolaković, Amanović, Piščević, Kuveljić, Dolmagić, Sević (od 29’ Maričić), Petković i Mrkaić.

Utakmica 7.kola Linglong Tire Super lige Srbije između Mladosti i Javor Matisa završena je bez pobednika 3:3. Na ovom meču u timu Gorana Stanića debitovao je golman Mladen Živković, kao i povratnik u redove plavo-belih napadač Milan Bojović, koji se odmah upisao u listu strelaca. Prvi put starter je bio Eliomar Silva i svojom odličnom partijom odmah stekao simpatije domaćih navijača. U komšijskom derbiju viđeno je 6 golova i dosta rezultatskih preokreta, gde su se ekipe smenjivale u vođstvu, ali na kraju nije bilo pobednika. Gosti su poveli posle pogotka Dolmagića u 11. minutu, a Bojović je pogodio mrežu Lazovića u 31. za izjednačenje. Tim rezultatom otišlo se na pauzu. Mladost je dobro krenula u drugom delu igre i povela golom Pavlovića u 58.minutu. Ipak još jedan pad koncentracije u redovima domaćeg tima iskoristio je Mrkaić i u 66.minutu izjednačio na 2:2. Svoju odličnu igru na ovoj utakmici Eliomar Silva krunisao je pogotkom u 72.minutu i kada su svi očekivali da će Mladost ostvariti pobedu na ovom meču, Jevremović je postigao pogodak  i doneo bod svojoj ekipi.

U prvenstvu Linglong Tire Super ligi Srbije sledi pauza zbog obaveza nacionalnih selekcija u Kvalifikacijama za EP, a šampionat se nastavlja za vikend 14/15. septembra, kada Mladost na svom terenu dočekuje Spartak iz Subotice.