Strelci: Jojić u 7`, Bojović u 23`, Radivojević u 35` i Gordić 58` za Mladost, a Gigić u 29` za Javor

Žuti kartoni: Babić F (Mladost), Maletić (Javor)

Mladost: Samčović, Ćirković, Babić, Udovičić, Vesnić, Jojić, Radivojević(od 74` Baha), Mirić, Gordić (od 84` Mićević), Ješić i Bojović.

Javor: Vulić, Nikolić (od 82` Salihović), Đukić, Obradović, Janjić, Tojčić, Ivelja (od 82` Tanko), Eliomar (od 46` Maltetić), Luković, Kembel (od 46` Dolmagić) i Gigić (od 82` Oduenji).

Fudbaleri Mladosti savladali su Javor rezultatom 4:1 u utakmici 10. kola Mozzart Bet Super lige Srbije. Lokalni derbi u potpunosti je opravdao očekivanja, viđeno je pet golova i velika borbenost na obe strane. Ipak, plavo-beli su pružili značajno bolju partiju i zasluženo slavili ubedljivu pobedu. Golove za domaći tim postigli su Jojić, Bojović, Radivojević i Gordić, dok je strelac za Javor bio Gigić.
         Mladost je od početka meča krenula agresivno i napadački što je rezultiralo vođstvom već u 7. minutu. Mirić je prošao po levoj strani i uposlio Jojića čiji je prvi udarac bio izblokiran, da bi odbijena lopta ponovo došla do njega, a ovog puta on je šalje u mrežu. Petnaest minuta kasnije plavo-beli su udvostručili svoje vođstvo. Radivojević je sa protivničke polovine uposlio Jojića, koji prihvata loptu u kaznenom prostoru, oslobađa se pratioca, dribla golmana i sa golaut linije upućuje povratni pas za Bojovića, koji sa ivice peterca postiže pogodak. Tračak nade gostima iz Ivanjice doneo je Gigić u 29. minutu igre, kada je posle stative Kembela natrčao na loptu i ubacio je u gol. Sve nade Javora da možda može izbeći poraz na ovom meču raspršio je Radivojević u 35. minutu, kada je posle odličnog dodavanja Mirića, ušao u šesnaesterac, prevario Ivelju i Đukuća i preciznim udarcem poluiskosa sa leve strane, savladao Vulića. Drugo poluvreme obeležio je četvrti gol Mladosti, koji je postigao Gordić u 58. minutu. Mladi vezista prihvatio je loptu na 25 metara od gola protivnika i maestralno pogodio rašlje Vulićevog gola, za konačnih 4:1. Gosti su do kraja meča imali priliku da ublaže poraz, ali je udarac Gigića posle dodavanja Lukovića, završio na stativi.