Sudija: Jika Gotsol (Turska)

Strelci: Radivojević u 30` za Mladost, a Milev u 7` za Lokomotivu

Mladost: Knežević, Milošević B, Šatara, Mićaević, Jovanović P, Žunić, Kijevčanin, Eliomar, Ješić, Jovanović L i Radivojević. Igrali su još: Milović, Zečević, Pešić, Sinđić, Stanić, Pavlović, Odita, Babić, Kos, Tešić, Bojović, Perović, Selenić, Krajišnik, Vesnić.

Lokomotiva: Vasilev I, Pedro, Vasilev M, Ivanov, Oračev, Milošev, Trajanov, Aleksandrov, Stefanov, Stančev i Milev. Igrali su još: Vitkov, Petkov, Stojkov, Skoko, Nikolov, Dikov, Semerdžijev, Tosu, Kusev, Dukev.

Fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Lokomotive iz Sofije u pripremnoj utakmici koja je odigrana u turskom Beleku. Plavo-beli su bili znatno bolji rival tokom celog meča, međutim nedostajalo je koncentracije u završnici kako bi se nadmoć na terenu i materijalizovala. Lokomotiva je povela u 7. minutu preko Mileva, koji je posle kornera bio najviši u skoku i glavom postigao pogodak. Mladost je izjednačila u 30.minutu, kada je posle odlične akcije Eliomar uposlio Radivojevića, koji postavlja konačan rezultat.