Strelci: Krajišnik u 29’ i Pavlović u 85’ za Mladost, a Čermelj u 38’ za Inđiju

Žuti kartoni: Eliomar, Šatara, Radivojević (Mladost), Mihajlov, Cucin, Bastajić, Vidić (Inđija)

Mladost: Zečević, Milošević B, Šatara, Mićević, Jovanović P, Krajišnik, Ješić(od 89’Sinđić), Eliomar (od 63’ Pavlović P), Radivojević, Jovanović L(od 90’ Pešić) i Bojović.

Inđija: Preković, Cucin, Čermelj, Vidić, Mihajlov, Bosančić, Bastajić, Janjić(od 67’ Purtić), Pavlović V(od 78’ Banjac), Tomić(od 56’ Krasić) i Marković.

Fudbaleri Mladosti ostvarili su značajnu pobedu u 26.kolu Linglong Tire Super lige Srbije, na svom terenu bili su bolji od ekipe Inđije rezultatom 2:1. Bio je to prvi meč, od kako je izgrađen stadion u Lučanima, da je Mladost igrala zvaničnu utakmicu pred praznim tribinama. Razlog za to je aktuelna situacija vezana za virus Covid-19. Kvalitetan i neizvestan duel, rezultatski je rešen tek u završnici utakmice. Već na početku videla se želja oba tima za pozitivnim rezultatom na ovom meču. Mladost je ofanzivom od samog početka stavila do znanja da želi tri boda, kako bi se još više učvrstila na sredini tabele. Sa druge strane, gosti su čvrstom i požrtvovanom igrom, pokušali da izađu neporaženi iz ovog duela. Goran Stanić, šef stručnog štaba plavo-belih, ni šestu utakmicu od početka ove polusezone nije mogao da ima na raspolaganju na sve igrače. Ovoga puta u timu nije bilo kapitena Ivana Miloševića i napadača Obiore Odite. Meč su obeležili prvi pogodak Damjana Krajišnika, od kako nosi plavo-beli dres, kao i uspešan povratak Predraga Pavlovića, koji je posle povrede odigrao prvih pola sata u prolećnom delu sezone i odmah postigao pobedonosni pogodak. Mladost je došla u vođstvo u 29. minutu. Udarac Eliomara sa ivice kaznenog prostora izblokirala je odbrana Inđije, a onda je lopta došla do na levoj strani do Bojovića, koji težište igre prebacuje na drugu stranu šesnaesterca, gde je prihvata Lazar Jovanović i upućuje oštar centaršut na ivicu peterca, a tamo se na pravom mestu nalazi Krajišnik i postiže pogodak. Gosti su izjednačili u 38.minutu posle akcije Bosančića i Čermelja, kada je levi bek Inđije iskosa sa leve strane, sa deset metara udaljenosti, preciznim udarcem pogodio u mrežu. Posle velike ofanzive i nekoliko neiskorištenih prilika, plavo-beli su postigli pobedonosni pogodak u 85.minutu utakmice. Mladost je krenula u kontranapad, iskosa sa desne strane ponovo su kombinovali Lazar Jovanović i Bojović, a onda je napadač Mladosti uposlio Pavlovića u visini penaltika, koji se oslobađa svojih čuvara i šalje loptu iza leđa, danas odličnog golmana gostiju Prekovića.