Sudija: Milan Stefanović

Žuti kartoni: Srećković, Islamović, Momčilović (Novi Pazar), Yaucuba Silue, Stamenković (Mladost)

Novi Pazar: Mirković, Bojat, Azemović, Fajed, Anan-Đo (od 62` Petković), Momčilović, Karaklajić (od 80` Islamović), Suma, Srećković (od 55` Dimić), Obradović (od 62` Opara).

Mladost: Stamenković, Ćirković, Cvetinović, Joksimović, Varjačić, Tumbasević, Pejović, Udovičić, Veličković (od 89` Ćirić), Silue, Frajdej (od 76` Bojić).

Mladost je na teškom gostovanju u Novom Pazaru, odigrala nerešeno 0:0. Pred šest hiljada gledalaca, plavo-beli su odigrali veoma odgovorno i disciplinovano, a u završnici meča propuštene su dve kolosalne prilike za sva tri boda.

U prvom poluvremenu viđena je velika borba između dva šesnaesterca, a prvu priliku imali su domaći. U 24. minutu, Obradović je posle centaršuta Srećkovića, uputio udarac glavom, ali je fenomenalni Stamenković uz asistenciju prečke sačuvao svoju mrežu. Sedam minuta kasnije istakao se čuvar mreže domaćeg tima. Varjačić je centrirao iskosa sa desne strane i na osam, devet metara od gola protivnika, pronašao usmljenog Veličkovića, kome Mirković zaustavlja čist zicer. U 37. minutu ponovo se istakao Mirković. Ovoga puta Varjačić je izveo korner sa desne strane, a udarac glavom Tumbasevića, golman domaćih zaustavlja paradom. Drugo poluvreme je donelo sličnu sliku, kao i prvo, s tim što je Mladost bila sve bolja, kako se meč bližio kraju. Upravo u krajem utakmice, plavo-beli su propustili dve kolosalne prilike. Najpre, na isteku 85. minuta, Veličković je iskoristio grešku Islamovića, na polovini protivničkog dela terena, osvojio loptu i krenuo prema golu, međutim njegov udarac je krajnjim naporom zaustavio istrčali golman Mirković. Nedugo zatim na samom isteku regularnog dela meča, Tumbasević je osvojio loptu na sredini terena i lob pasom pronašao usamljenog Siluea, koji sa ivice kaznenog prostora šalje loptu iznad prečke.