Strelci: Mrkić u 89`minutu

Žuti kartoni: Gavrić, Luka, Milosavljević(Mladost), Bogdanović, Radoš Bulatović, Mrkić(Radnički Niš)

Mladost: Krznarić, Kitanovski, Saničanin, Živanović, Lazevski, Gavrić, Luković(od 90` Šatara), Milosavljević, Jovanović, Živadinović(od 72` Mišel), Lepović(od 58` Luka).

Radnički Niš: Jovanović S. Aleksandar, Petrović, Radoš Bulatović, Darko Bulatović, Tomić, Bogdanović(od 80` Lakić-Pešić), Đuričković, Marjanović, Todorović(od 74` Mrkić), Aleksandar Jovanović(od 90` Mitrović), Apostolović.

U veoma borbenoj utakmici gosti iz Niša bolje su se snašli i osvojili sva tri boda. Bila je ovo prva pobeda Radničkog nad ekipom Mladosti posle pet godina.

Prvo poluvreme proteklo je u igri između dva šesnaesterca bez izrazitih prilika za gol. Pokušavali su igrači obe ekipe udarcima iz daljine da ugroze gol protivnika ali niko nije bio blizu pogotka.

Drugo poluvreme, znatno sadržajnije, nego prvo, bar kada je reč o šansama. Već u prvom minutu nastavka Mladost je imala šansu koja je mogla da promeni dalji tok utakmice. Igrači Radničkog su izgubili loptu na sredini terena, posle čega su plavo-beli krenuli u obećavajući kontranapad, međutim Radomir Milosavljević sa svega nekoliko metara nije bio precizan. U 53. minutu revanširao mu se napadač Radničkog Todorović, kome se posle greške odbrambenih igrača Mladosti ukazala velika prilika da postigne gol ali njegov udarac zaustavio je Krznarić. Nešto konkretnija igra u napadu Mladosti počela je ulaskom Predraga Luke koji je imao šansu da u 63.minutu dovede svoj tim u vođstvo. Akciju je započeo Živadinović i, proigrao Jovanovića, koji upošljava Luku, čiji udarac iskosa sa desne strane završava pored gola. Kazna za propuštenim prilikama igrača Mladosti, stigla je u 89.minutu. Grešku odigravanja loptom domaće ekipe iskoristio je Aleksandar Jovanović, proigrao Mrkića, koji postavlja konačnih 0:1.

U prilogu pogledajte video sa konferencije za štampu po završetku utakmice, kao i fotografije sa ovog meča.