Strelci: Stojanović u 15` i Milovanović u 16` za Metalac, a Saničanin u 24` i Kitamovski u 33` za Mladost

Žuti kartoni: Mladenović, Dopuđ(Metalac), a Saničanin, Kitanovski(Mladost)

Metalac: Belić, Dimitrijević, Simović, Dopuđ(od 25`Otašević), Sedlar, Panić, Mijić, Stojković, Stojanović(od 63`Merdović), Milovanović(od 56`Walberto), Mladenović.

Mladost: Krznarić, Šatara, Saničanin, Živanović, Rakočević, Luković, Gavrić, Kitanovski, Jovanović(od 90`Mišel), Luka(od 74`Živadinović), Milosavljević(od 88`Čečarić).

U veoma zanimljivoj i neizvesnoj utakmici sa puno preokreta, Mladost i Metalac su podelili bodove.

Domaćin je u ranoj fazi meča poveo sa 2:0, golovima Stojanovića i Milovanovića, međutim ekipa Nenada Milovanovića ostala je „hladne glave“ i nije gubila nadu da može napraviti preokret. Upravo to se i desilo, golovima Saničanina i Kitanovskog, plavo-beli su uspeli da izjednače rezultat na 2:2. U poslednjih deset minuta prvog poluvremena, Mladost je imala terensku inicijativu i mogla je da dođe i do vođstva.

Drugo poluvreme je proteklo u zatvorenijoj igri obe ekipe, bez izrazitih šansi. Zbog važnosti meča i eventualnog gubitka boda, oba tima su pre svega obratila pažnju na odbranu svog gola.

U prilogu pogledajte fotografije, kao i video sa ove utakmicei konferencije za štampu posle meča.